Синдром котара
Пісня Синдром котара - слова, текст, акорди, караоке, ноти, запис, слухати mp3. Ще багато пісень в категорії ---. Всі пісні авторів/виконавців --- онлайн безкоштовно на Pisni.Club
- Переглядів: 18
- Місцевість: -
- Додано: 14 червень 2026
- Ключові слова: Синдром котара Xlirax acoustic
- Катеґорії: ---
- Автори/виконавці: ---
0
0
ТЕКСТ ПІСНІ:
Я не можу відчувати болю,
Дзеркало за спиною,
І ти усе, ще тут.
Це усе лише вистава,
І у ній я лише клоун,
І у ній я всього тільки шут.
Як це відчувається?
Гори, я не знаю
Вириваю патли твоїй бесті,
Свої травми заховаю вглиб,
Повір, я не спеціально.
Хижий невідомий звір,
Хижий невідомий звір.
Він мене вбиває...
Він мене вбиває...
Не працюють м'язи і чуття.
Що якщо це більше і не я?
Що якщо мій голод не прокинеться тому,
Що я падаю все глибше у нору?
Проростають стеблами шипшина і троянди,
Кров на землю прямо з вен, поливати марно.
Моя миле сонечко пахне цигарками.
Цей гіркий, цей гіркий, цей огидний запах.
Щось злякане і мокре у коробці прячеться,
Не пускає близько, шипить і виривається,
Як маленьке кошеня, хіба ж вони не схожі?
Боляче було і, боляче було і...
Боляче є досі, боляче є досі!
Я не можу відчувати болю,
Я не можу відчувати болю,
Я не можу відчувати, я не хочу відчувати,
Я не хочу відчувати болю.
Дзеркало за спиною, і ти усе, ще тут.
Це усе лише вистава, і у ній я лише клоун,
І у ній я всього тільки шут.
Я не хочу відчувати болю,
Дзеркало за спиною, і ти усе, ще тут.
Це усе лише вистава, і у ній я лише клоун,
І у ній я всього тільки шут.
Дзеркало за спиною,
І ти усе, ще тут.
Це усе лише вистава,
І у ній я лише клоун,
І у ній я всього тільки шут.
Як це відчувається?
Гори, я не знаю
Вириваю патли твоїй бесті,
Свої травми заховаю вглиб,
Повір, я не спеціально.
Хижий невідомий звір,
Хижий невідомий звір.
Він мене вбиває...
Він мене вбиває...
Не працюють м'язи і чуття.
Що якщо це більше і не я?
Що якщо мій голод не прокинеться тому,
Що я падаю все глибше у нору?
Проростають стеблами шипшина і троянди,
Кров на землю прямо з вен, поливати марно.
Моя миле сонечко пахне цигарками.
Цей гіркий, цей гіркий, цей огидний запах.
Щось злякане і мокре у коробці прячеться,
Не пускає близько, шипить і виривається,
Як маленьке кошеня, хіба ж вони не схожі?
Боляче було і, боляче було і...
Боляче є досі, боляче є досі!
Я не можу відчувати болю,
Я не можу відчувати болю,
Я не можу відчувати, я не хочу відчувати,
Я не хочу відчувати болю.
Дзеркало за спиною, і ти усе, ще тут.
Це усе лише вистава, і у ній я лише клоун,
І у ній я всього тільки шут.
Я не хочу відчувати болю,
Дзеркало за спиною, і ти усе, ще тут.
Це усе лише вистава, і у ній я лише клоун,
І у ній я всього тільки шут.
"Синдром котара" СХОЖІ КОМПОЗИЦІЇ:
Коментарi:
Вiдгуки та враження вiд пiснi (0)

