Ти мене любиш
Пісня Ти мене любиш - слова, текст, акорди, караоке, ноти, запис, слухати mp3. Ще багато пісень в категорії Пісні про кохання, ліричні / Пісні присвячені окремим особам / Пісні про загальнолюдські цінності. Всі пісні авторів/виконавців Ігор Крутий / Олександр Гончар онлайн безкоштовно на Pisni.Club
- Переглядів: 0
- Місцевість: -
- Додано: 27 серпень 2026
- Ключові слова: Ти мене любиш Рімма Казакова Олександр Гончар Ігор Крутий
- Катеґорії: Пісні про кохання, ліричні / Пісні присвячені окремим особам / Пісні про загальнолюдські цінності
- Автори/виконавці: Ігор Крутий / Олександр Гончар
0
0
ТЕКСТ ПІСНІ:
Ти мене любиш лагідно, жарко, віддано,
Птахом над нами долю малюєш істинно.
Ти мене любиш - можу я в це повірити,
Що не покинеш і що мене не зрадиш ти!..
Приспів:
Ти мене любиш!
Ліпиш, твориш, малюєш!
О, яке чудо! Ти мене любиш!
Ти мене любиш!
Ліпиш, твориш, малюєш!
О, яке чудо! Ти мене любиш!
Ніччю хмільною ніжно тебе обійму я,
Пізнана мною вічна, я - всесвіт, любов моя...
Я підкоряюсь, пристрастю переможений,
Рай поцілунків мов зорями розмножений!..
Приспів.
Ти мене любиш, коли я - пан і коли жебрак.
Не заслужив я те що мене ти любиш так.
Я забуваюсь, я кажу: Ні! Прости... Прощай!..
Тільки без тебе в моїй душі гірка печаль...
Птахом над нами долю малюєш істинно.
Ти мене любиш - можу я в це повірити,
Що не покинеш і що мене не зрадиш ти!..
Приспів:
Ти мене любиш!
Ліпиш, твориш, малюєш!
О, яке чудо! Ти мене любиш!
Ти мене любиш!
Ліпиш, твориш, малюєш!
О, яке чудо! Ти мене любиш!
Ніччю хмільною ніжно тебе обійму я,
Пізнана мною вічна, я - всесвіт, любов моя...
Я підкоряюсь, пристрастю переможений,
Рай поцілунків мов зорями розмножений!..
Приспів.
Ти мене любиш, коли я - пан і коли жебрак.
Не заслужив я те що мене ти любиш так.
Я забуваюсь, я кажу: Ні! Прости... Прощай!..
Тільки без тебе в моїй душі гірка печаль...
"Ти мене любиш" СХОЖІ КОМПОЗИЦІЇ:
Коментарi:
Вiдгуки та враження вiд пiснi (0)

